top of page

Grily Big Green Egg

V roce 1974 otevřela společnost Big Green Egg své brány v Atlantě ve státě Georgia (USA). Zakladatel Ed Fisher začal s dovozem kamado z Asie, ale brzy se rozhodl vyvinout vlastní model. V následujících letech společnost usilovně pracovala na konstrukci nejmodernějšího kamada s využitím současných poznatků, moderních technik a inovativních materiálů. A podařilo se: zrodilo se Big Green Egg.

Grily Big Green Egg máme na našem showroomu vystaveny, takže si je můžete prohlédnout i vyzkoušet

v provozu. V případě zájmu si můžete i gril zapůjčit k sobě domů. Pořiďte si váš EGG u nás i včetně kompletního příslušenství!

Webversion-Big Green Egg Medium + EGG Mates Lifestyle (2)-2.jpg
Tajemství Big Green Egg

Co je tajemstvím EGG? Je to kombinace více věcí. Je to kvalitní a odolná keramika, která odráží teplo, díky čemu vzniká proudění vzduchu, které způsobuje, že připravená jídla jsou vyjímečně křehká a šťavnatá. Je to dokonalá cirkulace vzduchu, která rovnoměrně připravuje potraviny při požadované teplotě. A je to skutečnost, že teplotu je možné regulovat a udržovat absolutně přesně. Ani extrémní venkovní teplota nemá díky kvalitní a tepelně izolované keramice nějaký vliv na teplotu uvnitř EGG. A v neposlední řadě je to jeho vzhled a přírodní způsob přípravy jídla.

Doživotní záruka

Za Big Green Egg si 100% stojíme. Proto získáte doživotní záruku na materiál a konstrukci všech keramických dílů EGG. Zařízení je vyrobené z výjimečně kvalitní keramiky. Tento materiál má extrémní izolační vlastnosti a v kombinací s různými patentovanými komponenty získává EGG svoji jedinečnost. Keramika odolává extrémním teplotám i teplotním výkyvům. Zařízení EGG můžete používat nesčetněkrát bez toho, aniž by poklesla jeho kvalita. Takže je úplně přirozené, že si celá naše společnost za systémem EGG stojí.

Gril, pec & udírna v jednom

Kromě grilování, pečení, napařování, wokování a uzení je Big Green Egg vytvořené i na pomalé vaření větších kusů masa nebo pomalé dušení jemných ingrediencí, jako jsou mořské plody či rybí filety. Pomocí keramického convEGGtoru lehce přeměníte Big Green Egg na pec.

Keramický convEGGtor funguje jako tepelný štít, který chrání potraviny před přímým vyzařováním tepla z uhlí. To zabezpečí pomalý proces přípravy jídla. Pokud použijete i pečící kámen, bez problémů upečete chléb a pizzu s autentickou, křupavou kůrkou. Možnosti přípravy jídla s EGG jsou nekonečné. Vyzkoušejte je všechny a popusťte uzdu fantazii.

Líbí se vám grily EGG?
Poptejte je, vyzkoušejte nebo si je zapůjčte u nás!

bottom of page