accordionapplearrow-btnarrow-downarrow-left-simplearrow-leftarrow-right-simplearrow-rightcard-arrowcheckconfigurecta-arrowcz-flagdownloaddropdowngoogle-playicon-testinfologo-symbol-currentcolorlogo-symbolmailmessengerphonepinplayplusquotesocial-besocial-fbsocial-igsocial-pinsocial-vimeosocial-youtubespintreezoom

Big Green Egg

BIG GREEN EGG MINI
topimage mini 800x800 1

Big Green Egg Mini je nejmenší a nejlehčí člen rodiny Big Green Egg. Je ideální pro kempování nebo na výlet lodí či piknik. Nebo jej můžete používat doma na stole s nosičem EGG Carrier. Ale buďme upřímní; jakmile se stanete hrdým majitelem tohoto EGG, pravděpodobně si ho budete chtít vzít všude s sebou. Díky své nízké hmotnosti se Mini velmi snadno přenáší. A ještě snadněji se přenáší, pokud si pro Mini zakoupíte nosič EGG Carrier.

Pokud obvykle vaříte pro 2 až 4 osoby, pak tento lehký model vhodný na cesty může být právě Big Green Egg pro vás. Můžete si ho také pořídit jako doplněk k většímu modelu, právě proto, že je tak snadné ho vzít kamkoli s sebou! Big Green Egg Mini najdete v mnoha profesionálních kuchyních pro přípravu menších jídel á la carte.

topimage 2019 19061 eggs 800x800 mini 600x600 1
Specifikace

PRŮMĚR MŘÍŽKY
25 cm
VARNÁ PLOCHA
507 cm²
HMOTNOST
17 kg
VÝŠKA
43 cm

Líbí se vám BIG GREEN EGG MINI?
Můžete u nás gril nezávisle poptat.
poptat