accordionapplearrow-btnarrow-downarrow-left-simplearrow-leftarrow-right-simplearrow-rightcard-arrowcheckconfigurecta-arrowcz-flagdownloaddropdowngoogle-playicon-testinfologo-symbol-currentcolorlogo-symbolmailmessengerphonepinplayplusquotesocial-besocial-fbsocial-igsocial-pinsocial-vimeosocial-youtubespintreezoom

Big Green Egg

BIG GREEN EGG LARGE
banner medium 1200x600 2 1024x512 1

Big Green Egg Large je nejoblíbenějším modelem řady Big Green Egg. Jeho rozsáhlá varná plocha umožňuje snadnou přípravu všech oblíbených pokrmů vašich i vaší rodiny a přátel. A protože model Large poskytuje dostatek prostoru pro vaření pro 8 osob současně, můžete vařit pro všechny najednou. Díky veškerému dostupnému prostoru je příprava kompletních tříchodových menu hračkou. Kuchyň Large můžete nainstalovat na (akátový) stůl nebo do venkovní kuchyně, případně ji umístit do hnízda EGG Nest a manipulátoru Nest Handler, abyste ji mohli snadno a bezpečně přemisťovat.

Pokud chcete ze svého EGG vytěžit maximum, pak by pro vás mohl být ideální model Large. Koneckonců je to model s největším počtem příslušenství, díky čemuž jsou rozsáhlé možnosti, které tento model nabízí, hádáte správně, Large. Nebude trvat dlouho a vymyslíte důvod, proč uspořádat spontánní Big Green Egg party!

topimage 2019 19061 eggs 800x800 large 600x600 1
Specifikace

PRŮMĚR MŘÍŽKY
46 cm
VARNÁ PLOCHA
1688 cm²
HMOTNOST
73 kg
VÝŠKA
84 cm

Líbí se vám BIG GREEN EGG LARGE?
Můžete u nás gril nezávisle poptat.
poptat