accordionapplearrow-btnarrow-downarrow-left-simplearrow-leftarrow-right-simplearrow-rightcard-arrowcheckconfigurecta-arrowcz-flagdownloaddropdowngoogle-playicon-testinfologo-symbol-currentcolorlogo-symbolmailmessengerphonepinplayplusquotesocial-besocial-fbsocial-igsocial-pinsocial-vimeosocial-youtubespintreezoom

Big Green Egg

BIG GREEN EGG MEDIUM
lifestyle topimage medium 800x800 1

Big Green Egg Medium je dostatečně kompaktní, aby se vešel na malou městskou zahradu, terasu nebo balkon. Přesto je dostatečně velké na grilování, uzení, dušení nebo pečení pro 6 až 8 osob. S vařičem Medium na zahradě vám nic nebrání pozvat rodinu nebo přátele a společně si vychutnat skvělé jídlo. To je jeden z důvodů, proč je tento EGG jedním z našich nejoblíbenějších modelů.

Ať už plánujete pomalé vaření, grilování nebo smažení, na gril Medium se vejde přibližně 4 až 6 kilogramů masa. A abychom nezapomněli, model Medium je ideální pro vyzkoušení našeho oblíbeného receptu na kuře v plechovce od piva! Je to také to pravé pro přípravu jedinečných pokrmů zahrnujících čerstvé ryby, korýše nebo zeleninu. S odpovídajícím konvektomatem a pečicím kamenem můžete Big Green Egg Medium okamžitě přeměnit na pec na pizzu, ve které upečete tu nejlepší pizzu všech dob. Je to sice Medium, ale je to cokoli, jen ne průměr!

topimage 2019 19061 eggs 800x800 medium 600x600 1
Specifikace

PRŮMĚR MŘÍŽKY
40 cm
VARNÁ PLOCHA
1140 cm²
HMOTNOST
51 kg
VÝŠKA
72 cm

Líbí se vám BIG GREEN EGG MEDIUM?
Můžete u nás gril nezávisle poptat.
poptat