accordionapplearrow-btnarrow-downarrow-left-simplearrow-leftarrow-right-simplearrow-rightcard-arrowcheckconfigurecta-arrowcz-flagdownloaddropdowngoogle-playicon-testinfologo-symbol-currentcolorlogo-symbolmailmessengerphonepinplayplusquotesocial-besocial-fbsocial-igsocial-pinsocial-vimeosocial-youtubespintreezoom

Big Green Egg

BIG GREEN EGG MINIMAX
topimage minimax 800x800 1

Ačkoli velikostí není Big Green Egg MiniMax nic, co by stálo za řeč, svým výkonem to více než vynahrazuje. MiniMax je nejnovějším členem rodiny Big Green Egg a nejkompaktnějším modelem, který máme k dispozici. Přestože je jen o 7 centimetrů vyšší než Big Green Egg Mini, má mnohem větší varnou plochu, která je srovnatelná s plochou Big Green Egg Small. Díky tomu získáte více než dostatečný prostor pro vaření pro 4 až 6 osob. Navíc můžete v případě potřeby připravovat jídlo přímo na stole; s výškou pouhých 50 cm je MiniMax ideálním stolním modelem EGG.

Tento sklokeramický vařič je ideální věc pro přípravu těch nejvelkolepějších jídel. Pokud se chystáte na cesty, nemusíte být profesionální vzpěrač, abyste si mohli vzít MiniMax s sebou, protože váží pouhých 35 kilogramů. Díky nosiči EGG Carrier, který je součástí standardního příslušenství, je navíc přeprava přístroje MiniMax s sebou hračkou! Big Green Egg MiniMax se také často vyskytuje v restauracích.

topimage 2019 19061 eggs 800x800 mini max 600x600 1 e1715679955438
Specifikace

PRŮMĚR MŘÍŽKY
33 cm
VARNÁ PLOCHA
855 cm²
HMOTNOST
35 kg
VÝŠKA
50 cm

Líbí se vám BIG GREEN EGG MINIMAX?
Můžete u nás gril nezávisle poptat.
poptat