accordionapplearrow-btnarrow-downarrow-left-simplearrow-leftarrow-right-simplearrow-rightcard-arrowcheckconfigurecta-arrowcz-flagdownloaddropdowngoogle-playicon-testinfologo-symbol-currentcolorlogo-symbolmailmessengerphonepinplayplusquotesocial-besocial-fbsocial-igsocial-pinsocial-vimeosocial-youtubespintreezoom

Big Green Egg

BIG GREEN EGG 2XL
lifestyle topimage big green egg xxlarge 800x800 1

Velký, větší, největší. Big Green Egg 2XL je největší člen rodiny Big Green Egg a největší kamado na trhu. Vše na tomto modelu je působivé: jeho hmotnost (170 kg), velikost, výška (1 metr bez EGG Nest) a varná plocha (více než 0,4 m2). Model 2XL upoutá pozornost v každém ohledu a podává výkon, který tomu odpovídá. Přidejte hnízdo EGG Nest a manipulátor s hnízdem a sporák 2XL můžete snadno přemístit z jednoho místa na druhé. Jeho chytrý mechanismus závěsů navíc umožňuje snadné otevírání tohoto EGG.

Stejně jako jeho menší bratři otevírá i model 2XL širokou škálu kuchařských technik, jako je grilování, pečení, vaření, dušení, uzení a pomalé vaření. Pokud máte restauraci, cateringovou firmu nebo jen velký počet přátel, pak je Big Green Egg 2XL model pro vás. Je velkorysý svými rozměry a kulinářskými možnostmi a zcela nenáročný.

topimage 2019 19061 eggs 800x800 2xlarge 600x600 1
Specifikace

PRŮMĚR MŘÍŽKY
73 cm
VARNÁ PLOCHA
4185 cm²
HMOTNOST
170 kg
VÝŠKA
90 cm

Líbí se vám BIG GREEN EGG 2XL?
Můžete u nás gril nezávisle poptat.
poptat