accordionapplearrow-btnarrow-downarrow-left-simplearrow-leftarrow-right-simplearrow-rightcard-arrowcheckconfigurecta-arrowcz-flagdownloaddropdowngoogle-playicon-testinfologo-symbol-currentcolorlogo-symbolmailmessengerphonepinplayplusquotesocial-besocial-fbsocial-igsocial-pinsocial-vimeosocial-youtubespintreezoom

Bioklimatické pergoly

NA CELÝ ŽIVOT
pergola nobilitas

V naší nabídce naleznete prémiové bioklimatické pergoly od českého výrobce PERGOLAS, který spojuje vysokou kvalitu, moderní design a nejnovější technologie.

Pergoly z řad Libertas a Nobilitas dokáží dokonale provázat dům s exteriérem a vytvořit další životní prostor, který se přizpůsobí vnějším podmínkám tak, aby v každém ročním období nabídl příjemný komfort. Jejich minimalistický design podtrhne a dokreslí jedinečnost každé stavby a variabilita konstrukce i doplňků zajistí unikátní řešení na míru.

Dále nabízíme terasové střechy, zimní zahrady a carporty od této prémiové značky.

2
Bioklimatické pergoly
Nobilitas

Pergola Nobilitas zanechává cela vyjímečný dojem a vyniká svou pevností a hladkým zpracováním konstrukce. Její minimalistické provedení umocňuje nerušené propojení výhledu do exteriéru, kdy až do rozměru 6 metrů stojí pouze na 4 sloupcích a nepotřebuje středovou oporu. Její výbava umožňuje zachování komfortu v průběhu celého roku.

Při propojení s domem se stává funkčním architektonickým prvkem a jako solitér bude klenotem Vaší zahrady. 

pergola nobilitas
PERGOLA
Nobilitas
  • robustní konstrukce s hladkým zpracováním
  • sloupek 165 x 165 mm
  • do rozměru 6 m nepotřebuje středovou oporu
  • osvětlení v lamelách, uvnitř nebo vně rámu
  • široká paleta barev RAL včetně dřevodekorů
L4
Bioklimatické pergoly
Libertas

Pegola Libertas je subtilnější a má elegantní štíhlou konstrukci, která do rozměru 5 metrů nepotřebujestředovou oporu. Jemně propojí Váš dům s exteriérem a automatickým nakolpením lamel až do úhlu 110° propustí právě jen tolik sluněčního svitu, abyste se cítili příjemně. V návaznosti na dům se stane dalším obytným prostorem nebo může být umístěna volně v prostoru a vytvořit tak příjemnou oázu pro odpočinek nebo zábavu.

pergola libertas
PERGOLA
Libertas
  • subtilnější konstrukce
  • sloupek 120 x 120 mm
  • do rozměru 5 m nepotřebuje středovou oporu
  • osvětlení v lamelách nebo uvnitř rámu
  • široká paleta barev RAL včetně dřevodekorů
L3
Příroda na dosah

Inspirující i uklidňující zároveň, taková je síla přírody, kterou přeneseme přímo k Vám skrze naši kolekci dřevěných dekorů. Propojení imitace dřevan a neocenitelných vlastností hliníku jako jsou bezúdržbovost s dlouhou životností nabízí zcela jedinečné a inovativní řešení.

4
MODERNÍ ELEGANCE

Antracit je jednou z nejpoužívanějších barev současnosti. Lze ji kombinovat s tradičními materiály, jako je dřevo a sklo, i s výraznými doplňky v moderním designu.