accordionapplearrow-btnarrow-downarrow-left-simplearrow-leftarrow-right-simplearrow-rightcard-arrowcheckconfigurecta-arrowcz-flagdownloaddropdowngoogle-playicon-testinfologo-symbol-currentcolorlogo-symbolmailmessengerphonepinplayplusquotesocial-besocial-fbsocial-igsocial-pinsocial-vimeosocial-youtubespintreezoom
Inspirujte se

Stylová terasa hokejového
obránce Romana Poláka

Premium Forest Plus Palisander 15
Přehrát video

Lokalita: Ostravsko
TERAFEST Forest Palisander+
Realizace: Terasové centrum Ostrava – Kvalitní terasa s.r.o. (2020)

Roman Polák: „Jsem puntičkář, všechno musím mít uspořádané. Tady u té terasy se mi líbí, jak je perfektní, celkově to vypadá moc hezky. Když jsem psal e-mail se žádostí o realizaci, bylo zrovna to nejhorší období koronaviru. Na terasu jsem dost spěchal a lidem ve firmě Kvalitní terasa jsem říkal, že na to mají maximálně dva týdny. Termín byl šibeniční, ale oni ho splnili. Takže to bylo super. Všichni jsme moc spokojení, dětem to neklouže, jezdí tady na kole. Terasu využíváme opravdu naplno. Terasy Terafest už jsem přímo doporučil i několika přátelům.“

Prozkoumejte

Další realizace

Severský smrk
Thermowood
Fasádní obklad Luna Triple Shadow

Oceněný Luna Triple 32x140 je prémiový 3D obklad ThermoWood® vyrobený ze severského smrku. Tento profil sluší každé fasádě.

Prohlédněte si realizaci
Garapa
Terasa u RD - Garapa

Jedna z našich nejoblíbenějších realizací na kterou budeme vždy rádi vzpomínat. Krásný dům, úžasná zahrada s famózním výhledem do okolí a především skvělí majitelé, kteří ocení poctivé řemeslo a dokonalé provedení.

Prohlédněte si realizaci
teak plus
Natur
137 Classic
Kompozitní terasa u jezírka

Kompozitní terasa u přírodního jezírka a navíc v krásné zahradě? Někdo by řekl, že zde mohlo být dřevo. Nás ale volba materiálu rozhodně nechává v klidu. Prkna s povrchem natur v odstínu teak skvěle zapadnou do zahrady a vypadají opravdu božsky.

Prohlédněte si realizaci
Cedar
Forest
137 Classic
Kompozitní terasa u novostavby rodinného domu

Moderní, bezpečná, bezúdržbová. To je pouze zlomek výhod které terafest nabízí.

Prohlédněte si realizaci
Sibiřský modřín
Dřevěná terasa ze sibiřského modřínu

Sibiřský modřín patří mezi oblíbené materiály pro stavbu terasy u rodinného domu. Přirozený středně hnědý až zlatavý vzhled skvěle zapadne do každé zahrady.

Prohlédněte si realizaci
Garapa
Dřevěná terasa u rodinného domu

Dřevěná terasa z exotického dřeva Garapa dodá Vaší zahradě správný nádech elegance a přirozenosti

Prohlédněte si realizaci