accordionapplearrow-btnarrow-downarrow-left-simplearrow-leftarrow-right-simplearrow-rightcard-arrowcheckconfigurecta-arrowcz-flagdownloaddropdowngoogle-playicon-testinfologo-symbol-currentcolorlogo-symbolmailmessengerphonepinplayplusquotesocial-besocial-fbsocial-igsocial-pinsocial-vimeosocial-youtubespintreezoom
Naše realizace

Rekonstrukce terasy u rodinného domu

Prozkoumejte

Další realizace

Garapa
Terasa u moderního rodinného domu z exotické dřeviny Garapa

Jedna z našich nejoblíbenějších realizací na kterou budeme vždy rádi vzpomínat. Krásný dům, úžasná zahrada s famózním výhledem do okolí a především skvělí majitelé, kteří ocení poctivé řemeslo a dokonalé provedení.

Prohlédněte si realizaci
Severský smrk
Thermowood
Fasádní obklad Luna Triple Shadow

Oceněný Luna Triple 32x140 je prémiový 3D obklad ThermoWood® vyrobený ze severského smrku. Tento profil sluší každé fasádě.

Prohlédněte si realizaci
teak plus
Forest
137 Classic
Rekonstrukce terasy u rodinného domu

Během výměny původních dutinkových WPC prken za kvalitní kompozitní materiál Terafest jsme toho museli zmáknout opravdu hodně. Hutněný terén byl od zeminy oddělen pouze dřevěným prknem - které samozřejmě uhnilo a funkci reálně nikdy neplnilo. Místo zámkové dlažby která podpírala rošt jsme jako obvykle použili betonové obrubníky. Následná montáž terasy pro nás byla již hračka. Původní terasa byla na místě přibližně 4 roky a již po první zimě byla v katastrofickém stavu.

Prohlédněte si realizaci
Garapa
Dřevěná terasa u rodinného domu

Dřevěná terasa z exotického dřeva Garapa dodá Vaší zahradě správný nádech elegance a přirozenosti

Prohlédněte si realizaci
Cedar
Forest
137 Classic
Kompozitní terasa u novostavby rodinného domu

Moderní, bezpečná, bezúdržbová. To je pouze zlomek výhod které terafest nabízí.

Prohlédněte si realizaci
Teak
Teaková terasa u novostavby rodinného domu

Teak Barmský jednoznačně patří mezi nejlepší materiály pro stavbu dřevěné terasy. Dokonalý vzhled prken u této realizace podtrhuje montáž na skryté kotevní prvky. Při této realizaci byli použity a náhodně kombinované různé délky i šířky prken.

Prohlédněte si realizaci