accordionapplearrow-btnarrow-downarrow-left-simplearrow-leftarrow-right-simplearrow-rightcard-arrowcheckconfigurecta-arrowcz-flagdownloaddropdowngoogle-playicon-testinfologo-symbol-currentcolorlogo-symbolmailmessengerphonepinplayplusquotesocial-besocial-fbsocial-igsocial-pinsocial-vimeosocial-youtubespintreezoom
Reference

Nová terasa na chalupě
Pavla Zedníčka u Karlštejna

50
Poslechněte si referenci

Lokalita: Karlštejn
TERAFEST Forest Palisander+
Realizace: WPC – WOODPLASTIC a. s. (2018)

„Původně tady byla podlaha, jakási krákorka a pak jsme se rozhodli s mojí ženou, že ji vyměníme. A proč? Protože podlaha WoodPlastic je skvělá v tom, že ji nemusíte každý rok natírat. A hlavně proč jsme ji pořídili – budeme mít letos čtyři vnoučata a představte si, že by ta vnoučata tady běhala po kameni, to by nešlo. Takže jsme se rozhodli, že bude WoodPlastic. WoodPlastic je skvělej, krásnej, hladkej, jediná nevýhoda je, že mi na to kadí kosi, tady mám fleky od kosů, ale zase  – není problém – vezmete vapku, vyvapkujete a je to čistý, takže je to absolutně nejlepší podlaha, jakou znám k bazénu. Firmě WOODPLASTIC musím říct, že jsou skvělí, bezvadný a pohodoví.“

– Pavel Zedníček

Prozkoumejte

Další realizace

Severský smrk
Thermowood
Fasádní obklad Luna Triple Shadow

Oceněný Luna Triple 32x140 je prémiový 3D obklad ThermoWood® vyrobený ze severského smrku. Tento profil sluší každé fasádě.

Prohlédněte si realizaci
Garapa
Terasa u RD - Garapa

Jedna z našich nejoblíbenějších realizací na kterou budeme vždy rádi vzpomínat. Krásný dům, úžasná zahrada s famózním výhledem do okolí a především skvělí majitelé, kteří ocení poctivé řemeslo a dokonalé provedení.

Prohlédněte si realizaci
teak plus
Natur
137 Classic
Kompozitní terasa u jezírka

Kompozitní terasa u přírodního jezírka a navíc v krásné zahradě? Někdo by řekl, že zde mohlo být dřevo. Nás ale volba materiálu rozhodně nechává v klidu. Prkna s povrchem natur v odstínu teak skvěle zapadnou do zahrady a vypadají opravdu božsky.

Prohlédněte si realizaci
Cedar
Forest
137 Classic
Kompozitní terasa u novostavby rodinného domu

Moderní, bezpečná, bezúdržbová. To je pouze zlomek výhod které terafest nabízí.

Prohlédněte si realizaci
Sibiřský modřín
Dřevěná terasa ze sibiřského modřínu

Sibiřský modřín patří mezi oblíbené materiály pro stavbu terasy u rodinného domu. Přirozený středně hnědý až zlatavý vzhled skvěle zapadne do každé zahrady.

Prohlédněte si realizaci
Garapa
Dřevěná terasa u rodinného domu

Dřevěná terasa z exotického dřeva Garapa dodá Vaší zahradě správný nádech elegance a přirozenosti

Prohlédněte si realizaci