accordionapplearrow-btnarrow-downarrow-left-simplearrow-leftarrow-right-simplearrow-rightcard-arrowcheckconfigurecta-arrowcz-flagdownloaddropdowngoogle-playicon-testinfologo-symbol-currentcolorlogo-symbolmailmessengerphonepinplayplusquotesocial-besocial-fbsocial-igsocial-pinsocial-vimeosocial-youtubespintreezoom
Naše realizace

Terasa v Novosedlech s okrasnou
zahradou a přírodním biotopem

Woodplastic Novosedly 424 7 2
Pusťe si video

Lokalita: Novosedly
TERAFEST Rustic Teak 140 Infinit
Realizace: Art Bazény s.r.o. (2019)

„Už při stavbě nového domu jsem měl dokonalou představu o tom, kde bude situována terasa. Jediné, co bylo ještě třeba si ujasnit, byl materiál. Za klíčová kritéria jsem si zvolil kvalitu, snadnou údržbu a dokonalý vzhled. Po důkladném uvážení jsem se rozhodl pro kompozitní materiál WoodPlastic® od českého výrobce WPC – WoodPlastic. Vybral jsem prkna Top s překrývajícími se spárami, s povrchem Rustic, který evokuje drásané dřevo, v příjemně světlém teakovém odstínu. Jsem velmi spokojený. Terasa je krásná, odolnost materiálu mimořádná a nutnost údržby v podstatě nestojí za řeč. Velmi příjemným překvapením pro mě byla profesionalita firmy Art Bazény, která vypracovala bezplatný návrh a kalkulaci a následně terasu bez jakýchkoli zbytečných průtahů nainstalovala.“

– Jaromír Mikuška, Novosedly

Prozkoumejte

Další realizace

Severský smrk
Thermowood
Fasádní obklad Luna Triple Shadow

Oceněný Luna Triple 32x140 je prémiový 3D obklad ThermoWood® vyrobený ze severského smrku. Tento profil sluší každé fasádě.

Prohlédněte si realizaci
Garapa
Terasa u RD - Garapa

Jedna z našich nejoblíbenějších realizací na kterou budeme vždy rádi vzpomínat. Krásný dům, úžasná zahrada s famózním výhledem do okolí a především skvělí majitelé, kteří ocení poctivé řemeslo a dokonalé provedení.

Prohlédněte si realizaci
teak plus
Natur
137 Classic
Kompozitní terasa u jezírka

Kompozitní terasa u přírodního jezírka a navíc v krásné zahradě? Někdo by řekl, že zde mohlo být dřevo. Nás ale volba materiálu rozhodně nechává v klidu. Prkna s povrchem natur v odstínu teak skvěle zapadnou do zahrady a vypadají opravdu božsky.

Prohlédněte si realizaci
Cedar
Forest
137 Classic
Kompozitní terasa u novostavby rodinného domu

Moderní, bezpečná, bezúdržbová. To je pouze zlomek výhod které terafest nabízí.

Prohlédněte si realizaci
Sibiřský modřín
Dřevěná terasa ze sibiřského modřínu

Sibiřský modřín patří mezi oblíbené materiály pro stavbu terasy u rodinného domu. Přirozený středně hnědý až zlatavý vzhled skvěle zapadne do každé zahrady.

Prohlédněte si realizaci
Garapa
Dřevěná terasa u rodinného domu

Dřevěná terasa z exotického dřeva Garapa dodá Vaší zahradě správný nádech elegance a přirozenosti

Prohlédněte si realizaci