accordionapplearrow-btnarrow-downarrow-left-simplearrow-leftarrow-right-simplearrow-rightcard-arrowcheckconfigurecta-arrowcz-flagdownloaddropdowngoogle-playicon-testinfologo-symbol-currentcolorlogo-symbolmailmessengerphonepinplayplusquotesocial-besocial-fbsocial-igsocial-pinsocial-vimeosocial-youtubespintreezoom
Terasa u Alice Bendové

Bezpečná terasa,
která voní dřevem

IMG 3395bag
Prohlédnout realizaci

Lokalita:
Terasa: RUSTIC Inox 140 Infinit
Realizace: Darek Pospíšil (2017)

„Terasu Terafest® jsme si pořídili proto, protože mnoho našich známých nám ji doporučilo. Jako třeba Martin Zounar, u kterého jsme byli na návštěvě, abychom se přesvědčili, že je opravdu tak dobrá a musím říct, že je dobrá. A to z mnoha důvodů-jeden je například to, že neklouže, a to za žádných okolností. Ani když je mokrá ani když je suchá, děti po ní běhají a neuklouznou. Další z důvodů je ten, že voní dřevem, protože prostě je tam dřevo, a to dřevo je cítit. Když se vypařuje voda, tak je to strašně příjemný a taky proto, protože se nezahřívá, takže nepálí. My jsme prostě spokojení. Děkujeme.“

– Alice Bendová

Prozkoumejte

Další realizace

Severský smrk
Thermowood
Fasádní obklad Luna Triple Shadow

Oceněný Luna Triple 32x140 je prémiový 3D obklad ThermoWood® vyrobený ze severského smrku. Tento profil sluší každé fasádě.

Prohlédněte si realizaci
Garapa
Terasa u RD - Garapa

Jedna z našich nejoblíbenějších realizací na kterou budeme vždy rádi vzpomínat. Krásný dům, úžasná zahrada s famózním výhledem do okolí a především skvělí majitelé, kteří ocení poctivé řemeslo a dokonalé provedení.

Prohlédněte si realizaci
teak plus
Natur
137 Classic
Kompozitní terasa u jezírka

Kompozitní terasa u přírodního jezírka a navíc v krásné zahradě? Někdo by řekl, že zde mohlo být dřevo. Nás ale volba materiálu rozhodně nechává v klidu. Prkna s povrchem natur v odstínu teak skvěle zapadnou do zahrady a vypadají opravdu božsky.

Prohlédněte si realizaci
Cedar
Forest
137 Classic
Kompozitní terasa u novostavby rodinného domu

Moderní, bezpečná, bezúdržbová. To je pouze zlomek výhod které terafest nabízí.

Prohlédněte si realizaci
Sibiřský modřín
Dřevěná terasa ze sibiřského modřínu

Sibiřský modřín patří mezi oblíbené materiály pro stavbu terasy u rodinného domu. Přirozený středně hnědý až zlatavý vzhled skvěle zapadne do každé zahrady.

Prohlédněte si realizaci
Garapa
Dřevěná terasa u rodinného domu

Dřevěná terasa z exotického dřeva Garapa dodá Vaší zahradě správný nádech elegance a přirozenosti

Prohlédněte si realizaci