top of page

Obklady z keramické dlažby

Když se řekne venkovní obklad, na první dobrou si představíme obklad fasády domu. Ale venkovní obklady nebo venkovní dlažby mají mnohem více možností použití. Lesklé, matné, strukturované či hladké? Tuto škálu možností nabízí různé povrchové úpravy obkladů ale i dlažeb nejen v interiéru ale i v exteriéru. Proto se rozšíření obytného prostoru do zahrady stalo trendem.

 

V našem sortimentu outdoorových dlažeb a obkladů najdete širokou škálu těchto produktů nejen v rozměru 60x60 cm ale i v atypických rozměrech ve velikosti 80x80 cm, 60x120 cm nebo v největším formátu 120x120 cm s tloušťkou střepu 2 cm. Pořízení materiálu je jedna věc, ale až díky profesionálnímu návrhu, vyměření a pokládce vznikají nadčasová díla.

 

Výhody a vlastnosti keramické dlažby/obkladu:

- extrémně vysoká odolnost vůči zatížení a provozu

- nemění barvu ani velikost

- chemicky odolná

- odolná proti povětrnostním vlivům

- protiskluzová

- snadno se čistí

- odolná vůči mrazu a ohni

Na rozdíl od jiných materiálů, jako je dřevo, přírodní kámen a cement, nejsou keramické dlažby porézní, a proto neabsorbují tekutiny. To znamená, že nešpiní, nepraská a nevyžaduje povrchové úpravy ani speciální údržbu.

silver_grain.jpeg

ITALGRANITI  - Silver grain

icone_bleu_dlaždice.jpeg

ITALGRANITI - Icone bleu

Prohlédněte si keramické obklady v našem showroomu!

V Naší nabídce naleznete několik desítek sérií venkovní dlažby. Pokud si nejste jistí, jaké venkovní obklady nebo dlažby by mohly být pro Vás nejlepší, přijďte si je osobně prohlédnout do našeho showroomu kde Vám rádi poradíme.

Líbí se vám keramické obklady?
Můžete je u nás nezávisle poptat.

bottom of page